Targi Rzeczy Ładnych i Fashion Democracy.

To był aktywny weekend, który spędziłam na dwóch imprezach targowych. Obie odbyły się w ciekawych przestrzeniach, które nadawały im specyficzny klimat. Warto było je odwiedzić, bo bardzo różniły się asortymentem i markami. 

Fashion Democracy w PKiN w Warszawie.


Fashion Democracy.
Zgodnie z nazwą targi Fashion Democracy to przede wszystkim impreza modowaodzież damska i dziecięca, ale także ręcznie szyte maskotki oraz biżuteria artystyczna. Bardzo ciekawe wyroby i sporo nowych marek, których wcześniej nie znałam. Wejście na targi było bezpłatne, miejsce – samo centrum Warszawy. 
Zaskoczył mnie brak jakichkolwiek plakatów informujących o targach, zarówno na zewnątrz budynku, jak i w holu (wejście na targi od ulicy Marszałkowskiej). W związku z tym trudno było imprezę znaleźć – być może na wywieszenie plakatów nie zgodziła się administracja PKiN... Zwykły spacerowicz nie był kuszony perspektywą ciekawego kiermaszu odbywającego się wewnątrz. 


przykłady ciekawych wizytówek.
Przykłady ciekawych wizytówek: Cotton Ball Lights Polska, Destine i by Runway. 

Większość marek modowych obecnych na targach prezentowała się bardzo profesjonalnie - wyroby wysokiej jakości, wyposażenie i zagospodarowanie stoisk, wizytówki/ulotki (przykłady powyżej) oraz obsługa klienta. Podczas Fashion Democracy miało odbyć się szkolenie z zakresu Marketingu Marki Modowej, ale poza zapowiedzią nic więcej na ten temat nie wiadomo. Moje zapytanie pozostało bez odpowiedzi organizatorów, zapytania dotyczące szkolenia na fanpage`u targów również...   

Targi Rzeczy Ładnych w centrum handlowym Plac Unii City Shopping w Warszawie. Katalog wystawców - Targi Rzeczy Ładnych.
Katalog wystawców - Targi Rzeczy Ładnych. 
Wejście na Targi Rzeczy Ładnych to koszt 5zł, do kasy biletowej spora kolejka ;) Plakaty o imprezie zostały rozmieszczone w całym centrum handlowym. Organizatorzy stworzyli katalog, który zawierał m.in. listę wystawców oraz plan rozmieszczenia stoisk. Targom towarzyszyły wykłady i warsztatyBardzo ciekawi wystawcy – strefa mebli, oświetlenia, ceramiki i wyrobów ecco – mnóstwo inspiracji na świąteczne prezenty! Pozytywna, optymistyczna atmosfera, którą czuło się spacerując pomiędzy stoiskami. Z katalogiem wystawców wyszła z targów każda osoba, ponieważ był on jednocześnie biletem wstępu. Wielu klientom posłuży on jako źródło inspiracji do zakupów w przyszłości. Łączenie imprezy targowej z dodatkowymi atrakcjami (warsztaty, wykłady) to również bardzo dobry pomysł.

Obie imprezy były warte odwiedzenia - czekam na kolejne edycje! 

Więcej zdjęć z targów w katalogu na facebooku

0 komentarze: