Kontakt

Kontakt Craft Point Social.

4 komentarze:

 1. Witam serdecznie, cieszę się że znalazłam Pani stronę. Myślę że temat jaki Pani podjęła jest bardzo potrzeby rękodzielnikom. Będę śledzić Wasze treści i poczynania.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Ewelina Szubartowska
  www.akademiaszycia.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry,
   bardzo dziękuję, właśnie przygotowuję kolejne tematy i taki komentarz to bardzo miła zachęta do pracy :)
   Z pozdrowieniami,
   Magda

   Usuń
 2. witam Pani Magdo
  Jestem Mistrzem Rzemiosła Artystycznego-z dyplomem podpisanym przez prof Krawczuka-kiedy był Ministrem Kultury i Sztuki czyli od 1988 roku.Można powiedzieć,że jestem weteranem tego typu działania. Znam temat od podszewki jako stary (paskudne słowo) praktyk.Dzięki Pani stronie moja wiedza znacznie się rozszerzyła. Z przykrością stwierdzam,że jestem z pokolenia które musi zmuszać się do korzystania z internetu.Wynika to niestety z braku wiedzy na ten temat . Chętnie bym została pani uczennicą w tej dziedzinie.
  Moja marka to Boska Dekadencja .Jestem na www.boskadekadencja/facebook.pl ,www.boska-dekadencja.pl trochę pisałam bloga www.boskadekadencja.blogspot.com moje produkty są na stronach etsy i na dawandzie. Pani Magdo ,bardzo proszę w wolnej chwili rzucić okiem na te moje internetowe starania i poradzić leśnej babci jak poprawić ich jakość.
  Serdecznie pozdrawiam Beata Paciorek
  ps mój adres beata@boska-dekadencja.p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry Pani Beato, bardzo dziękuję za wiadomość - cieszę się, że moje artykuły pomagają Pani w "oswojeniu" Internetu :) Proszę śledzić bloga i fanpage'a - jest tam sporo informacji odnośnie mediów społecznościowych - wkrótce będą następne artykuły i wpisy na fb. Jak tylko skończę projekt, który właśnie prowadzę i na którym skupiam całą swoją uwagę, będę w stanie poświęcić Pani czas i odpowiedzieć na Pani pytania. Proszę pozostać ze mną w kontakcie - pozdrawiam serdecznie!

   Usuń